Alldog

AKTUALITY

06 04 2017

Letošní ročník golfových turnajů Alldog Cup 2017 proběhne na hřištích Svatý Jan Slapy, Golf Resort Česká Lípa, Golf Resort Písek-Kestřany, Golf Kotlina Terezín a finálový turnaj v Golf Resortu Darovanský dvůr. Jako pořadatelé se snažíme již sedmým rokem na těchto sportovních akcích vytvářet pro účastníky pohodu, relax a kromě golfu akce vždy okořenit kulinářskými dobrotami.

02 03 2017

Naše grafické studio realizovalo rozsáhlý projekt vytvoření nových webových stránek včetně e-shopu pro importéra španělských vín společnost PETRUS s.r.o. Rozsáhlá nabídka kvalitních španělských vín je doplněna širokými informacemi o vinařských oblastech ve Španělsku, představení jednotlivých vinařství a doprovázena řadou zajímavých informací včetně fotografií. V současné době připravujeme jazykové mutace webu - anglickou a španělskou verzi a také komunikace na sociálních sítích.

01 02 2017

Na fasádě našeho sídla na Strakonické ulici v Praze 5 již druhou sezónu nemůžete přehlédnout osvětlený megabanner s reklamou automobilového prodejce, jedničku na trhu ojetých vozidel, AAA AUTO. Pro vysokou účinnost reklamy a spokojenost klienta byla smlouva prodloužena o další rok. Reklamí plochu spravuje specializovaná mediální agentura FAMEDIA.

09 09 2014

Dne 20. září uspořádá naše agentura finálový turnaj hraný pod názvem Alldog Cup. Úspěšnou sérii golfových turnajů organizujeme již pátým rokem a turnaj na Slapech bude slavnostní tečkou za letošní tour. Program ještě doplní říjnový víkendový zájezd do Rakouska.

01 08 2014

Alldog zvítězil ve výběrovém řízení pro zn. Purina ProPlan

více

12 05 2014

Nové produktové brandy pro FINIO a.s.

více

17 03 2014

Ochutnávka ovoce NHK je těsně před uvedením do ostrého provozu.

více

Nezávazná poptávka

Pošlete nám nezávaznou poptávku na práce, které Vás zajímají a my Vás budeme do 24 hodin sami kontaktovat.

Copiryght © 2016 ALLDOG. Všechna práva vyhrazena.
TwitterFacebookGoogle