Alldog

SLUŽBY

WEB

WebDesign, e-Shopy & CMS, SEO & internetový marketing, redesign webů

WebDesign

Atraktivně zpracovaný, poctivě promyšlený a zajímavý web, to je přímá cesta k zákazníkovi. Výslednou kvalitu určuje nejen dobrá ergonomie a funkčnost, ale i moderní design. Návštěvník webu se musí cítit příjemně, snadno se orientovat a rychle najít to, co potřebuje. Grafické studio Alldog vytváří weby podle těchto zásad a pravidel. Pro naše klienty hledáme ta nejvhodnější řešení a pečlivě zvažujeme každý detail.

e-Shopy & CMS

Vytváříme pro naše klienty nejen webové portály s důmyslným a přitom snadno ovladatelnými redakčními systémy ale i e-shopy - jednoduché pro desítky druhů zboží, ale i sofistikované pro desítky tisíc položek.

SEO & internetový marketing

SEO v angličtině znamená „Search Engine Optimalization“ přeloženo do češtiny  optimalizace pro vyhledávače“. Protože uživatelé hledají na internetu zadáváním klíčových slov a frází, provedou se určité úpravy a vylepšení, které pomáhají vyhledávačům nabízet webové stránky zvolené cílové skupině. Při správném řešení  SEO se Vaše stránky budou zobrazovat na začátku seznamu, který vyhledávač vypíše po zadání dotazu. Je to práce nekonečná, protože všichni se snaží být na vrcholu :-)

Redesign webů

Každá nová svěží informace časem zestárne a odvážná moderna zevšední. Proto i včera perfektní web, potřebuje dnes aktualizovat, občerstvit či omladit. K tomu slouží REDESIGN, neboli modernizace grafiky, ergonomie a obsahu podle posledních standardů. Zkuste se podívat s nadhledem na svoje webové stránky zda by jim neslušela omlazovací kůra. Pokud máte pocit, že ano, ozvěte se. Můžeme vám pomoc, na webový redesign jsme specialisté.

TISK

Od grafických návrhů až po profesionální realizaci výroby

Letáky & prospekty

Nechte si od nás navrhnout design tiskovin pro odbchodní komunikaci jako jsou letáky, letáčky, leaflety, brožury, katalogy, jednorázové akční materiály, visačky, samolepky, katalogové listy. Připravíme vám originální design, který vynikne mezi záplavou ostatních konkurenčních materiálů a vytiskneme jej v adekvátní kvalitě, s optimalizací výrobních nákladů. Pro masivní rozsev levnější řešení, pro exkluzivní produkt luxusní materiál.

Firemní tiskoviny

Navrhneme a vyrobíme kompletní set firemních tiskových materiálů. Od těch základních jako jsou vizitky, obálky nebo dopisní papír až po spisové desky, trhací bloky, kalendáře, pozvánky, novoroční přání nebo i firemní noviny. Všechny budou mít správnou vizuální vazbu na firemní design a tedy budou snadno identifikovatelné s vaší společností či institucí. Kreativní návrhy po schválení převezme produkce, která zajistí kvalitní výrobu tedy tisk a následné profese - ořez, vazbu, balení a distribuci. 

Branding výloh, automobilů, interiérů

Branding výloh, vozidel nebo prodejních prostor je důležitou součástí marketingové komunikace, budování image značky a podpora prodeje. Navrhneme pro vaši značku atraktivní design firemních či prodejních prostor a prostředků. A nejen navrhneme, také zrealizujeme pomocí nejmodernějších technik a kvalitních materiálů. Nejpoužívanější technologií jsou samolepící folie. Ať už klasické samolepicí, které lze pro zvýšení jejich životnosti laminovat, matné, lesklé, s odstranitelným či permanentním lepidlem nebo speciální materiály jako jsou např. extra odolné podlahové folie. Využíváme možností i tradičních metod jako jsou písmomalířské práce, airbrush, různé nástřiky apod.

Outdoorová reklama

Další rozsáhlou kapitolou prací našeho studia jsou návrhy outdoorových reklamních bannerů. Standardních i nestandardních, velkoplošných i menších rozměrů. Navrhneme a vyrobíme vám banner v libovolné velikosti od jednoho metru po megaboard nebo fasádu. Nosičem vaší reklamy může být široká škála nejrozličnějších materiálů. I zde se technologie nosičů a jejich potisku vyvíjí tempem „metelescu blescu“. Vám stačí poslat nám poptávku či představu a věřte, že my to dokážeme zrealizovat.

GRAFIKA

Návrhy log & CI, Copyrighting, kreativní práce, další...

Návrhy log & Corporate identity

Originalita, jedinečnost, čitelnost, použitelnost a odlišitelnost. Těchto pět základních pravidel se držíme při návrhu nového loga. Profesionálně navržený logotyp je cesta k úspěchu vaší firmy. Naši grafici vám navrhnou logo, které bude vždy vidět a vy na něj budete právem hrdi. Nezbytnou součástí logotypu jsou pravidla jak logo používat tzv. grafický manuál. Corporate Identity (CI) definuje nejen způsob používání vlastní značky, předepisuje přesné barvy, velikosti, ochranný prostor, zakázané varianty apod., ale i další navazující komunikační prostředky jako jsou firemní merkantil, propagační předměty, branding, atd.

Copyrighting

Copywriter se zabývá tvorbou reklamních textů pro propagační a marketingové účely firem. Náš copywritter pro vás napíše v úzké spolupráci s grafiky reklamní sdělení nebo textový obsah tiskových či elektronických materiálů. Pečlivě zpracuje výslednou podobu textového obsahu, s ohledem na stylistickou, obsahovou a emotivní stránku sdělení. Důležitá je naše schopnost empatie, pečlivá snaha o porozumění danému oboru a zejména úzká spolupráce s klientem od zadání až po výsledné řešení.

Kreativní práce

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent iaculis scelerisque ante, sit amet pulvinar nisi semper et. Fusce egestas, orci eget euismod porttitor, dui ipsum placerat est, vel molestie tellus lectus sit amet neque. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Nullam vitae est elementum ante bibendum vehicula vel in quam. Aenean posuere orci ultrices lacus adipiscing interdum. Etiam mollis sagittis tempus. Curabitur et nulla nisi, vel venenatis tellus.

Další...

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent iaculis scelerisque ante, sit amet pulvinar nisi semper et. Fusce egestas, orci eget euismod porttitor, dui ipsum placerat est, vel molestie tellus lectus sit amet neque. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Nullam vitae est elementum ante bibendum vehicula vel in quam. Aenean posuere orci ultrices lacus adipiscing interdum. Etiam mollis sagittis tempus. Curabitur et nulla nisi, vel venenatis tellus.

Nezávazná poptávka

Pošlete nám nezávaznou poptávku na práce, které Vás zajímají a my Vás budeme do 24 hodin sami kontaktovat.

Copiryght © 2016 ALLDOG. Všechna práva vyhrazena.
TwitterFacebookGoogle